Egutegi eta ordutegiak

Astelehenak

Zuhaizti (Xhan)

10:30-11:15

Externo

Zuhaizti (Xhan)

11:30-12:15

Externo

Ziklo

13:00-14:00

Ziklo gela

Held. igeriketa

13:15-14:00

Igerilekuan

60+

16:00-16:50

Gela urdina

Core

16:30-17:00

Gela 2

GAP (Virginia)

17:00-17:50

Gela 2

Warriors

17:00-17:50

Gela urdina

Dordokak

17:00-17:30

Igerileku txikia

Amuarraiak

17:15-17:45

Igerilekuan

Zapaburuak

17:30-18:00

Igerileku txikia

Tenis txiki

17:45-18:30

Tenis

Baleak

17:45-18:15

Igerilekuan

Ziklo (omañas)

18:00-19:00

Ziklo gela

GAP (Virginia)

18:00-19:00

2. gela

Pilates

18:00-19:00

Gela urdina

Dordokak

18:00-18:30

Igerileku txikia

Amuarraiak

18:15-18:45

Igerilekuan

Haur tenisa

18:30-19:15

Tenis

Zapaburuak

18:30-19:00

Igerileku txikia

Marrazo / Izurde

18:45-19:15

Igerilekuan

Aerobic

19:00-20:00

2. gela

Yoga (Arantxa)

19:00-19:50

Gela urdina

Dordokak

19:00-19:30

Igerileku txikia

Tenis eskola

19:15-20:00

Tenis

Altzaga pilates

19:15-20:15

Externo

Marrazo / Izurde

19:15-19:45

Igerilekuan

Igeri hobetu

19:45-20:45

Igerilekuan

Pilates

20:00-21:00

2. gela

Core

20:00-20:30

Gela urdina

Gazte tenisa

20:00-20:45

Tenis

Zumba Arama

20:15-21:15

Externo

Astearteak

Ziklo (Omañas)

9:30-10:30

Ziklo gela

Aquagym (Virginia)

9:30-10:15

Igerilekua

Aquagym (Virginia)

10:15-11:00

Igerilekua

Pilates (Omañas)

10:30-11:30

Gela 2

Zumba

10:45-11:35

Gela urdina

60+

11:45-12:30

Gela urdina

Total Trainning

12:45-13:30

Gela urdina

Ziklo (Xhan)

14:30-15:30

Ziklo gela

Zuhaizti 80+

16:00-16:45

Zuhaizti

Amuarraiak

16:45-17:15

Igerilekuan

Pilates

17:00-18:00

2. gela

Gazte forman

17:00-18:00

Gela urdina

Zuhaizti 80+

17:00-17:45

Zuhaizti

Zapaburuak

17:00-17:30

Igerileku txikia

Baleak

17:15-17:45

Igerilekuan

Ziklo

17:30-18:20

Ziklo gela

Dordokak

17:30-18:00

Igerileku txikia

Amuarraiak

17:45-18:15

Igerilekuan

Zumba

18:00-19:00

2. gela

Danceflow 5-8 urte

18:00-19:00

Gela urdina

Zapaburuak

18:00-18:30

Igerileku txikia

Pilates Legorreta

18:15-19:15

Externo

Amuarraiak

18:15-18:45

Igerilekuan

Ziklo

18:30-19:20

Ziklo gela

Emakorri

18:30-20:00

Kalean

Dordokak

18:30-19:00

Igerileku txikia

Baleak

18:45-19:15

Igerilekuan

GAP (Virginia)

19:00-20:00

2. gela

Danceflow 9-12 urte

19:00-20:00

Gela urdina

Zapaburuak

19:00-19:30

Igerileku txikia

Marrazo / Izurde

19:15-19:45

Igerilekuan

Pilates Arama

19:30-20:30

Externo

Igeri zuzendua

19:45-20:45

Igerilekuan

Body Training

20:00-21:00

2. gela

Danceflow 13 gora

20:00-21:00

Gela urdina

Majori Fit

20:15-21:15

Kantza

Asteazkenak

Pilates Legorreta

8:30-9:30

Externo

Pilates Legorreta

9:30-10:30

Externo

Zuhaizti (Xhan)

10:30-11:15

Externo

Zuhaizti (Xhan)

11:30-12:15

Externo

Ziklo

13:00-14:00

Ziklo gela

Held. igeriketa

13:15-14:00

Igerilekuan

60+

16:00-16:50

Gela urdina

Core

16:30-17:00

Gela 2

GAP (Virginia)

17:00-17:50

Gela 2

Warriors

17:00-17:50

Gela urdina

Dordokak

17:00-17:30

Igerileku txikia

Amuarraiak

17:15-17:45

Igerilekuan

Zapaburuak

17:30-18:00

Igerileku txikia

Tenis txiki

17:45-18:30

Tenis

Baleak

17:45-18:15

Igerilekuan

Ziklo (omañas)

18:00-19:00

Ziklo gela

GAP (Virginia)

18:00-19:00

2. gela

Pilates

18:00-19:00

Gela urdina

Dordokak

18:00-18:30

Igerileku txikia

Amuarraiak

18:15-18:45

Igerilekuan

Haur tenisa

18:30-19:15

Tenis

Zapaburuak

18:30-19:00

Igerileku txikia

Marrazo / Izurde

18:45-19:15

Igerilekuan

Aerobic

19:00-20:00

2. gela

Yoga (Arantxa)

19:00-19:50

Gela urdina

Dordokak

19:00-19:30

Igerileku txikia

Tenis eskola

19:15-20:00

Tenis

Altzaga pilates

19:15-20:15

Externo

Marrazo / Izurde

19:15-19:45

Igerilekuan

Igeri hobetu

19:45-20:45

Igerilekuan

Pilates

20:00-21:00

2. gela

Core

20:00-20:30

Gela urdina

Gazte tenisa

20:00-20:45

Tenis

Zumba Arama

20:15-21:15

Externo

Ostegunak

Ziklo (Omañas)

9:30-10:30

Ziklo gela

Aquagym (Virginia)

9:30-10:15

Igerilekua

Aquagym (Virginia)

10:15-11:00

Igerilekua

Pilates (Omañas)

10:30-11:30

Gela 2

Zumba

10:45-11:35

Gela urdina

60+

11:45-12:30

Gela urdina

Total Trainning

12:45-13:30

Gela urdina

Ziklo (Xhan)

14:30-15:30

Ziklo gela

Zuhaizti 80+

16:00-16:45

Zuhaizti

Amuarraiak

16:45-17:15

Igerilekuan

Pilates

17:00-18:00

2. gela

Gazte forman

17:00-18:00

Gela urdina

Zuhaizti 80+

17:00-17:45

Zuhaizti

Zapaburuak

17:00-17:30

Igerileku txikia

Baleak

17:15-17:45

Igerilekuan

Ziklo

17:30-18:20

Ziklo gela

Dordokak

17:30-18:00

Igerileku txikia

Amuarraiak

17:45-18:15

Igerilekuan

Zumba

18:00-19:00

2. gela

Danceflow 5-8 urte

18:00-19:00

Gela urdina

Zapaburuak

18:00-18:30

Igerileku txikia

Pilates Legorreta

18:15-19:15

Externo

Amuarraiak

18:15-18:45

Igerilekuan

Ziklo

18:30-19:20

Ziklo gela

Emakorri

18:30-20:00

Kalean

Dordokak

18:30-19:00

Igerileku txikia

Baleak

18:45-19:15

Igerilekuan

GAP (Virginia)

19:00-20:00

2. gela

Danceflow 9-12 urte

19:00-20:00

Gela urdina

Zapaburuak

19:00-19:30

Igerileku txikia

Marrazo / Izurde

19:15-19:45

Igerilekuan

Pilates Arama

19:30-20:30

Externo

Igeri zuzendua

19:45-20:45

Igerilekuan

Body Training

20:00-21:00

2. gela

Danceflow 13 gora

20:00-21:00

Gela urdina

Majori Fit

20:15-21:15

Kantza

Ostiralak

Libre

Libre

Libre

Libre

Libre

Libre

Libre

Libre

Zapaburuak

17:00-17:30

Igerileku txikian

Dordokak

17:30-18:00

Igerileku txikian

Amuarraiak

18:00-18:30

Igerilekuan

Baleak

18:30-19:00

Igerilekuan

Marrazo / Izurde

19:00-19:30

Igerilekuan

Hastapena

19:30-20:15

Igerilekuan

Larunbatak

Haurtxoen igeriketa

9:15-9:45

Igerilekuan

Haurtxoen igeriketa

9:45-10:15

Igerilekuan

Haurtxoen igeriketa

9:45-10:15

Igerilekuan

Zapaburuak

10:45-11:15

Igerileku txikia

Dordokak

11:15-11:45

Igerileku txikia

Amuarraiak

11:45-12:15

Igerilekuan

Baleak

12:15-12:45

Igerilekuan

Mar. / Izur.

12:45-13:15

Igerilekuan

Libre

Libre